مقالات
چرا تروریست ها، آمریکایی نمی کشند؟
آزادی در سئوال!!!
چهره شناسی(قسمت اول)
از تاریخ
عبرت بیاموزیم
امان از آمار های غلط؟!
ضرورت استقلال فرهنگی در نظم جدید جهانی
اصلاحات مرده یا با تنفس مصنوعی، حیات گیاهی دارد؟
تاریخ ایران را دوباره بنویسیم
طاغوتی ها از بیان طاغوتی ها(2)
طاغوتی ها از بیان طاغوتی ها(1)
ذلت رژیم صهیونستی و اربابانش در غزه
 
ذلت رژیم صهیونستی و اربابانش در غزه
۱۳۹۳/۶/۶ ۲۲:۵۸:۳۶

بسم الله الرحمن الرحیم

ذلت رژیم صهیونستی و اربابانش در غزه

پیدایش اسرائیل در بستری از فریب، دروغ، زور، ظلم، جنایت، پلیدی ها شروع شد. طراحان انگلیسی و فراماسونری و صهیونیسم در جریان سلطه گری استبدادی، و استعماری، و اسلام ستیزی و سوء استفاده ابزاری از قوم یهود، یهودیان که یکی از ادیان توحیدی بودند، فریب دادند که به امید بازگشت به سرزمین موعود، به فلسطین برگردند و کشوری مستقل و یهودی تشکیل دهند که یهودیان در آن با عزت و آرامش به دین خود عمل کنندو از پراکندگی نجات یابند.

یهودیان فریب خوردند و ابزار انگلیسی ها و صهیونیسم شدند. آنها به سرزمین فلسطینی ها یورش بردند و با حمایت ارتش استعماری انگلیس، بخشی از این سرزمین را اشغال کردند و مسلمانان فلسطینی را از خانه و کاشانه بیرون کردند و آنها را آواره کردند.

آوارگان حق داشتند که به دفاع از شرف و ناموس و اموال خویش اقدام کنند و کردند و دو جبهه تشکیل شد::

  1. فلسطینیان مظلوم و آواره از میهن اسلامی خود

  2. غاصبان و اشغالگران که به نام یهودی، ابزار انگلستان و فراماسونری غرب، و صهیونیسم شدند.

اکنون هفتاد سال است که این قوم که پسر عمو هستند(1) با هم در حال جنگ و کشتارند. فلسطینی ها آواره اند در اردوگاه ها، و یهودیان محبوسند در زندانی مخوف و بزرگ به نام اسرائیل.

دیگر فلسطین برای یهودی ها ارض موعود نیست سرزمین ترس و وحشت، و کینه و نفرت و آتش و دود است.

فلسطین برای فلسطینی ها از یهود و مسلمان و مسیحی، سرزمین امنیت نیست یک کشتارگاه غرب استعمارگر است که هر روز به نوکران خود که نام دولت بر خویش گذاشته اند دستور می دهد، حمله کند، بکشد، خانه ها را ویران سازند، زن ها و کودکان بی گناه  را به خاک و خون بکشد و عده ای را آواره کند و چند یهودی را در چند خانه غصبی جا دهد.

فلسطینی ها در آغاز به امید مجامع بین المللی که عناوین حقوق بشر و سازمان ملت ها و ... را برخود گذاشته اند بودند بعد ماهیت واقعی این مجامع را شناختند و به واقع گرایی رسیدند.

زمانی هم به دولت های وابسته به غرب، یا در فکر حفظ حکومت غیر اسلامی خود امیدی داشتند آن هم معلوم شد سرابی بیش نیست.

با انقلاب اسلامی ایران، راه صحیح را یافتند و انتفاضه اسلامی و مقاومت مردمی شروع شد و اکنون در فلسطین سه جریان فعال است.

  1. صهیونیست های غاصب که روز به روز دارند به قهقرا می روند و به جای ارتش شکست ناپذیری که تبلیغ می کردند اکنون ارتشی وحشی و خونخوار و مایوس دارند که با همه قوا و سلاح های هوایی و زمینی و دریایی و حمایت همه جانبه استکبار جهانی به ویژه ابر قدرت!!امریکا، در برابر یک باریکه سرزمینی به نام غزه با یک میلیون و نیم جمعیت، نزدیک یک ماه است که وا مانده اند و هر جنایتی که توانسته اند کرده اند، و باز غزه قهرمان و فلسطینی ها حماس و انتفاضه اسلامی مقاومت دارند امروز اسرائیل ذلیل است. ذلت در بین یهودیان دارای وجدان انسانی که بیدار شده اند و فهمیده اند که همه آن سخنان وعده و ارض موعود و ... همه دروغ و فریب و حیله بوده است و راه نجات یهود و یهودیان را در اظهار تنفر از اسرائیل می دانند.

    اسرائیل ذلیل است در جهان، حتی در غرب، و در تمام مجامع و محافل بین المللی، و در تمام رسانه های جهان که واقعیت ها را ولو به طور مختصر مجبورند نشان دهند.

  2. جریان سازشکار که امروز بیش از هر زمان دچار چندگانگی و حیرانی است و نمی داند چه بکند.

  3. جریان اسلامی انتفاضه، که با دست خالی و مشت برخاسته از اراده و عزم مبارزان و امداد الهی، دارد پیروزی خون بر شمشیر را مشاهده می کند.این جریان با مظلومیت کودکان وزنان، وپیروان، و مردم غیر مسلح فلسطینی و تحریم ظالمانه غزه و حمایت امثال مبارک و السیسی مصری و سکوت بی غیرت های بظاهر مسلمان و سکوت و جانبداری مجامع ابزار آمریکا و انگلیس رژیم صهیونیستی را رسوای جهان کرده و آنها را خوار و ذلیل نموده، و قهرمانی همه زنان و مردان غزه، و حزب الله لبنان و سوری های بیدار را به جهانیان نشان داده و می دهد و تحسین همه وجدان های بشری را برانگیخته است.

نهایت این نبرد نابرابر پیروزی حق خونین مردم فلسطین اسلامی است. و سرنوشت این نبرد با عزت و افتخار و آینده برای فلسطینی و ذلت رو به سقوط اسرائیل رقم خواهد خورد.

انشاالله

print
 

 
صفحه اصلی | درباره دکتر | تصاویر | مصاحبه | دیدارها | مقالات | لینکها | نظر سنجی | ارتباط با ما

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر بادامچیان می باشد.
استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.