مقالات
چرا تروریست ها، آمریکایی نمی کشند؟
آزادی در سئوال!!!
چهره شناسی(قسمت اول)
از تاریخ
عبرت بیاموزیم
امان از آمار های غلط؟!
ضرورت استقلال فرهنگی در نظم جدید جهانی
اصلاحات مرده یا با تنفس مصنوعی، حیات گیاهی دارد؟
تاریخ ایران را دوباره بنویسیم
طاغوتی ها از بیان طاغوتی ها(2)
طاغوتی ها از بیان طاغوتی ها(1)
ذلت رژیم صهیونستی و اربابانش در غزه
 
طاغوتی ها از بیان طاغوتی ها(2)
۱۳۹۳/۸/۳ ۱۶:۴۵:۰۳

15 میلیون چپو کردند ولی جنازه روی زمین ماند

ملکه مادر(تاج الملوک) که با سرطان دست و پنجه نرم می کرد در نیویورک دارفانی را وداع گفت و هیچ یک از این خواهرها و برادرها حاضر نشدند جنازه آن بدبخت را از روی زمین بردارند. نتیجتا دخترم(فرح) با آن که دل خوشی از تاج الملوک نداشت 16 هزار دلار برای غلامرضا پهلوی حواله کرد تا خرج کفن و دفن ملکه مادر کند. بعدا شنیدیم غلامرضا 16 هزار دلار را به جیب زده و با مراجعه به شهرداری نیویورک و ثبت نام در لیست فقرا و استفاده از قانون شهرداری جنازه مادرش را بدون تشریفات و در گورهای دسته جمعی دفن کرده است.

اشزف ثروتمندترین فرد خانواده پهلوی و از ثروتمندان بزرگ جهان است. او اگرچه در نیویورک {عمارت امپایراستیت} زندگی می کند اما در عین حال در پاریس، رم،مونت کارلو و چند نقطه مصفای دیگر جهان هم دارای اقامتگاه های مجلل و با شکوه است.

مستشار اشرف فرزندش شهرام است که از حیث ثروت و مکنت دست کمی از مادرش ندارد. آزاده شفیق (دختر اشرف) هم با مادر و برادرش زندگی می کند. آزاده دلال عتیقه و شهرام دلال جواهرات است.

موقعی که ملکه مادر بیمارستان نیویورک بستری بود بر سر جواهرات او بین شمس و اشرف از یک سوء و غلامرضا از سوی دیگر درگیری و دعوا پیش آمد و معلوم شد شمس به اندازه 15 میلیون دلار جواهرات ملکه مادر را ربوده است. اشرف در این میان راه حلی را پیشنهاد کرد و قرار شد جواهرات را به شهرام بدهند تا او بفروشد و پول آن را بین فرزندان ملکه مادر به نسبت تقسیم کند.

این ها همان هایی هستند که با آن که فقط یک قلم 15 میلیون دلالر جواهرات ملکه را چپو کردند، ولی حاضر نشدند جناز اش را از روی زمین بردارند.

print
 

 
صفحه اصلی | درباره دکتر | تصاویر | مصاحبه | دیدارها | مقالات | لینکها | نظر سنجی | ارتباط با ما

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر بادامچیان می باشد.
استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.