اخبار
 
مدعیان خردگرایی مراقب رفتار امروز تندروهای اصلاح طلب باشند مدعیان خردگرایی مراقب رفتار امروز تندروهای اصلاح طلب باشند این تحرکات سیاسی و تبلیغاتی برای اصلاح طلبان مفید نیست و آن بخش از اصلاح طلبانی که خود را عقلا و خرد گرا معرفی می کنند مراقب باشند این قبیل کارها به پای انها نوشته نشود.
اغماض در بررسی صلاحیت قانونی، ضد حق‌الناس است اغماض در بررسی صلاحیت قانونی، ضد حق‌الناس است کسانی‌که مسئله حق الناس را بهانه کرده‌اند‌، همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند: از عرصه رعایت حق مردم در انتخابات این است که اگر کسی صلاحیت داشت او را رد نکنید و به او میدان دهید و برعکس اگر کسی چه در انتخابات خبرگان و چه در مجلس شورای اسلامی صلاحیت قانونی نداشت با اغماض و بی‌دقتی آنها را وارد عرصه ننمایید که بی‌توجهی به این نکته ضد حق‌الناس است.
۱۳۹۴/۱۰/۲۴ ۱۳:۴۷:۱۸
زنان و جوانان حضور جدی در پیشنهادات موتلفه به اصولگرایان دارند زنان و جوانان حضور جدی در پیشنهادات موتلفه به اصولگرایان دارند ما در شورای شهر مان هم جوانان حضور داشتند. موتلفه یک حزب پیر نیست تعدادی از جوانان در شورای مرکزی موئتلفه حضور دارند. شورای مرکزی ما حاصل پیوند سه نسل موئتلفه است اصولا معتقدم اگر در حزبی افراد با تجربه در کنار نیروی کارآمد جوان جوان حضور نداشته باشد ناکارآمد خواهد بود این تفکر حاصل سال ها کار تشکیلاتی ماست. ما استقراض جوان نمی کنیم، شعار دروغی حمایت از جوان نمی دهیم، بلکه نیروهای خود ر تربیت می کنیم تا فعالیت سیاسی و اجرایی داشته باشند. در لیست پیشنهادی موتلفه زنان و جوانان حضور جدی خواهند داشت.
حق الناس نامزدی غیرصالح حق الناس نامزدی غیرصالح انسان بايد در پی تکلیف شناسی و وظیفه یابی باشد و فقط به خودش بسنده نکند بلکه نظر افراد مومن و صالح را جویا شود و حتی اگر خودش را شایسته می داند اما متوجه می شود که اگر وارد صحنه شود ممکن است آرا تقسیم شود و فرد غیر شایسته ای وارد مجلس شود نباید بیاید. بگذریم از کسانی که با انگیزه های خاص و غیر حق وارد صحنه می شوند و جریان باطل و مورد حمایت امریکا هستند.
۱۳۹۴/۶/۱۷
جلسه شورای راهبردی گروه امر به معروف و نهی از منکر حزب موتلفه اسلامیجلسه شورای راهبردی گروه امر به معروف و نهی از منکر حزب موتلفه اسلامیگروه امر به معروف و نهی از منکر حزب موتلفه اسلامی جلسه شورای راهبردی خود را در حضور دبیرکل جناب آقای دکتر حبیبی و دکتر بادامچیان تشکیل داد
۱۳۹۴/۶/۱۷
بادامچیان در مطبوعاتبادامچیان در مطبوعاتروزنامه شرق در روز پنج شنبه مورخ 12 شهریور 94 در صفحه اول خود طنز تصویری از دکتر بادامچیان، مهندس میر سلیم و آقای حبیبی را به چاپ رساند و تحلیلی از نیم قرن فعالیت موتلفه اسلامی را ارائه داد.
۱۳۹۴/۶/۱۷ ۰۱:۳۱:۰۵
تشکیل جلسه رابطین استان ها در همگراییتشکیل جلسه رابطین استان ها در همگراییجلسه رابطین استانها در همگرایی در روز پنج شنبه مورخ 12/6/94 در محل جامعه روحانیت مبارز تهران برگزار شد.
۱۳۹۴/۵/۲۲ ۱۳:۱۱:۰۷
بادامچیان در پاسخ به آنا: رقابت، ماهیت هر انتخاباتی است و انتخابات خبرگان نیز مستثنا نیستبادامچیان در پاسخ به آنا: رقابت، ماهیت هر انتخاباتی است و انتخابات خبرگان نیز مستثنا نیستقائم‌مقام دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با تأکید بر اینکه «ماهیت انتخابات، رقابت است»، خاطرنشان کرد که انتخابات مجلس خبرگان نیز از این اصل مستثنا نیست و این انتخابات نیز باید در فضای رقابتی و با جدیت برگزار شود.
۱۳۹۴/۵/18
بادامچیان در پاسخ به «خبرگزاری دانشجو»: حمایت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از لیست ائتلاف اصولگرایان به عهده خودشان است بادامچیان در پاسخ به «خبرگزاری دانشجو»: حمایت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از لیست ائتلاف اصولگرایان به عهده خودشان است رئیس انتخابات حزب موتلفه اسلامی گفت: مصادیق مورد نظر حزب موتلفه اسلامی و ائتلاف اصولگرایان هنوز مشخص نشده است که معین شود آیا جامعه مدرسین ورود پیدا خواهد کرد یا خیر.
۱۳۹۴/۵/18
بادامچیان: شورای هماهنگی فراگیر اصولگرایان به‌زودی تشکیل می‌شود بادامچیان: شورای هماهنگی فراگیر اصولگرایان به‌زودی تشکیل می‌شود یک عضو حزب موتلفه گفـت: به دنبال همگرایی همه اصولگراها هستیم و به زودی شورای هماهنگی فراگیر اصولگرایان را تشکیل می‌دهیم.
۱۳۹۴/۵/18
دولت نباید به دنبال مجلس دولت‌فرموده باشد/ مردم معمولا جریان های سیاسی را غافلگیر می‌کننددولت نباید به دنبال مجلس دولت‌فرموده باشد/ مردم معمولا جریان های سیاسی را غافلگیر می‌کنندرئیس کمیته انتخابات حزب موتلفه اسلامی گفت: امیدوارم دولت یازدهم نخواهد که مجلس دولت‌فرموده شکل بگیرد. بلکه باید به دنبال مجلس مردم‌فرموده باشد.
۱۳۹۴/۵/۲۱ ۱۴:۳۲:۲۶
بادامچیان: دولتمردان بدانند توافق هسته ای باید در مجلس بررسی شودبادامچیان: دولتمردان بدانند توافق هسته ای باید در مجلس بررسی شودنائب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید کرد: دولتمردان ما باید بدانند که در کشور ما بر اساس قانون اساسی، این توافقنامه باید در مجلس بررسی شود و به تصویب برسد.
۱۳۹۳/۱۱/۲1
مصاحبه اختصاصی رسا با دکتر اسدالله بادامچیان (4) موسوی و رهنورد، شاگردان پیمان بودند؛ افکار پیمان التقاطی استمصاحبه اختصاصی رسا با دکتر اسدالله بادامچیان (4) موسوی و رهنورد، شاگردان پیمان بودند؛ افکار پیمان التقاطی استخبرگزاری رسا ـ دکتر اسدالله بادامچیان، با اشاره به ماجرای تأسیس حزب جمهوری اسلامی، نفوذ مهندس میرحسین موسوی به حزب و ارتقای وی تا حد نخست وزیری را مشکوک قلمداد می‌کند و می‌گوید: این آدمی است که قبلا با پیمان بوده، زنش هم با کت و دامن با یک روسری سفید، این هم شاگرد حبیب الله پیمان بوده. این‌ها اصلا آن‌جا با هم آشنا شدند. افکار پیمان التقاطی است. افکار خود مهندس موسوی التقاطی است. نوشته‌های خانم رهنورد التقاط است.
۱۳۹۳/۱۱/۲۳
چه کسی توان حل مشکلات مردم را دارد؟چه کسی توان حل مشکلات مردم را دارد؟اگر این فاصله‌ها را می‌بینیم به خاطر مسائل اجرائی نیست، بلکه به خاطر تفکرات، دیدگاه‌ها و روش‌های مورد نظر مسئولین اجرائی است و طبعاً ملت با این تجربه‌هائی که دارد می‌آموزد متوجه شده است که اداره کشور را چه در ریاست جمهوری و چه در مجلس به دست کسانی بسپارد که با خط اصیل امام و اعتدال انقلابی و ارزشی و همه ارزش‌ها و ارزش‌گرائی‌های انقلاب اسلامی همراه باشند که اگر این طور باشد، برای یک ملت به این عظمت و با این بصیرت و هوشیاری و اتحاد و با رهبری یک ولی فقیه هوشمند عادل قوی که نظر‌اتش را در همه این دیدگاه‌ها می‌یابیم، مشکلات اقتصادی چیزی نیستند و مشکلات را در پرتو چنین امتیازاتی می‌توان به‌راحتی حل کرد.
۱۳۹۳/۱۱/21
امام فرمود ملت رئیس جمهور خاطی را به جهنم خواهد فرستادامام فرمود ملت رئیس جمهور خاطی را به جهنم خواهد فرستادعضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مشکلات اقتصادی که تاکنون کشور را درگیر خود کرده است زائیده تفکر میرحسین موسوی و عزت‌الله سحابی است چراکه یک اقتصاد کاملاً دولتی را بنا کردند.
21/11/93
هشدار انتخاباتی بادام چیان دوگانه «انتخابات تونسی» و «اغتشاش» در راه است.دوگانه «انتخابات تونسی» و «اغتشاش» در راه است.نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: وابستگان استکبار درصدد انتخابات تونسی با باطنی آمریکایی برای مجلس آینده هستند.
۱۳۹۳/۱۰/۹ ۰۱:۰۱:۰۳
موسوی و کروبی «تحت مراقبت» هستند/ محاکمه شوند به چندبار اعدام محکوم می شوند موسوی و کروبی «تحت مراقبت» هستند/ محاکمه شوند به چندبار اعدام محکوم می شوند حوادث سال 1388 و آنچه آن روزها کشور را تحت الشعاع خود قرار داد چیزی نیست که تا سالیان دراز فراموش شود. رجال سیاسی کشور نیز هرکدام از نگاه خود به تحلیل آن روزها می پردازند و نکات و خاطرات خود از آن روزهای پرتنش کشور را یادآوری می کنند.
۹ دی ماه سنگ محکی برای شناخت انقلابی بودن یا نبودن افراد است ۹ دی ماه سنگ محکی برای شناخت انقلابی بودن یا نبودن افراد استخبرگزاری تسنیم: عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه با بیان اینکه جریان ۹ دی ماه و فتنه ۸۸ سنگ محکی است تا همگان بدانند چه کسی در خط صحیح انقلاب و مردم قرار دارد و کار چه کسی می‌لنگد، گفت: فتنه ۸۸ ماست مالی شدنی نیست
بادامچیان در گفتگوی تفصیلی با مهر:اتهام‌زنی به شورای نگهبان رویه اصلاح‌طلبان است/توصیه‌هایی به هر ۲جناحعضو حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: ادعای اصلاح‌طلبان مبنی بر اینکه اصولگرایان با ابزارهای حاکمیتی همچون شورای نگهبان در صدد حذف اصلاح‌طلبان هستند، خنده‌دار است. اسدالله بادامچیان، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگوی تفصیلی با خبرنگار مهر در واکنش به اظهارات و ادعای اخیر برخی اصلاح‌طلبان مبنی بر استفاده ابزاری اصولگرایان از شورای نگهبان برای رقابت با جریان اصلاح‌طلبی، به بیان ریشه فکری و نظری جریان اصلاحات پرداخت و اظهار داشت: درباره اصلاحات، اصلاح‌طلبان و اصلاح‌طلبی باید قبل از هر چیز توجه کرد که اصلاح‌طلبان اشخاص حقیقی و یک شهروند هستند و باید از حقوق شهروندی برخوردار باشند و کسی در فکر حذف آنها نیست همانطور که حزب توده‌ای‌ها با همه ننگین بودن سابقه فعالیتشان و همچنین جریان کمونیستی هنوز در برخی لایه‌های مردم هستند هرچند که دیگر کسی به آنها اعتنایی ندارد ولی در عین حال از حقوق شهروندی برخوردارند.
۱۳۹۳/۱۰/۳ ۲۲:۲۶:۰۸
مصاحبه با بادامچیان درباره مرحوم پرورش؛پرورش از اولیل کسانی بود که بنی صدر را شناخت/ کسی که دستگیری‌اش کار انقلاب را لنگ گذاشت .پرورش از اولیل کسانی بود که بنی صدر را شناخت/ کسی که دستگیری‌اش کار انقلاب را لنگ گذاشت عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به شخصیت انقلابی مرحوم پرورش گفت: یکی از کسانی که خیلی سریع عقاید بنی صدر را شناخت آقای پرورش بود.
 

  نمایش 1 تا 20 از 27

 
صفحه اصلی | درباره دکتر | تصاویر | مصاحبه | دیدارها | مقالات | لینکها | نظر سنجی | ارتباط با ما

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر بادامچیان می باشد.
استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.